Eskişehir Endüstri Fuarı

18 Ekim 2022 - 21 Ekim 2022
-
Türkiye - Eskişehir

Türkiye'nin savunma, havacılık ve makine sektörlerindeki gücünü gözler önüne serecek olan Eskişehir Sanayi Fuarı, 9-12 Haziran 2021 tarihleri ​​arasında Eskişehir Ticaret Odası-Tüyap Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Eskişehir Sanayi Fuarı, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından düzenlenen Eskişehir'in ilk "Ar-Ge, Sanayi ve Teknoloji Fuarı" olma özelliğini taşıyor. Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla, Savunma Sanayii Bürosu, Eskişehir Ticaret Odası ve Eskişehir Sanayi Bölgesi'nde düzenlenecek TC Sergisi, Meclisin destek ve iş birliğiyle Eskişehir Üniversitesi'nde düzenlenecek. Teknoloji Bölümü, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve KOSGEB, Türk sanayisinin ve savunmasının geleceğine damga vuracak konuyla ilgili önemli etkinliklere sahne olacak.

Katılımcılarla yurt dışı ziyaretçileri online görüşebilecek.

Konferanslar, yarışmalar ve ödül törenleri... Sergi kapsamında Eskişehir Teknik Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Eskişehir İl Bilişim Kurulu toplantıları düzenleyecek, üniversitenin öğrenci kulübü de etkinlikler düzenleyecek. Üniversite öğrencisi proje yarışmasında kazanan öğrenciler ödül töreni yapacak, kazanan öğrenciler projelerini sergileyecek.

Eskişehir Teknik Üniversitesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nden ünlü hocaların düzenlediği toplantılarda İHA'dan (insansız hava aracı) Türkiye ekonomisi, havacılık ve savunma sanayisinin gündemine, dünyanın yakıtı olarak kabul edilen hidrojene kadar pek çok konu masaya yatırılacak. gelecek. Serginin ilk günü olan 9 Haziran'da Eskişehir Teknoloji Üniversitesi Mühendislik Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Dr. Prof. Nuran Ay, "Sürdürülebilir Kalkınmada Kredilendirme" konulu bir konferansa ev sahipliği yapacak. Aynı gün Eskişehir Teknoloji Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü'nden Prof. Doktora Nezihe Ayas "Geleceğin Yakıtı Hidrojen" başlıklı bir konuşma yapacak.

Fuarın ikinci gününde ise “ADDOn Armor and Technologies” konferansının konuşmacısı GS.TS oldu. Dr. Melih Cemal Kuşan olacak. Fuarın son gününde Eskişehir Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi öğretim üyeleri Prof.  Hikmet Karakoç ve Emre Özbek, "Drone teknolojisi ve geleceği" konulu sunum yapacaklar.

 ile fuar alanını ziyaret eden herkes, kayıt sırasında sıcaklık kontrolü, maske ve HES kodundan başlayarak iş yapabileceğinden emin. tüm alanlarda sosyal mesafeye ve yüksek sağlık standartlarına dikkat edilerek kurulan bölge. Önlemler alınırken adil bir deneyim sağlanır.

Davetlerinizi online alın, sıra beklemeden katılın! 

Fuarı ziyaret etmek isteyen yerli ve yabancı ziyaretçiler, MyTüyap mobil uygulamasından veya www.eskisehirendustrifuari.com web sitesinden online olarak davet mektubu alarak, sıra beklemeden fuara giriş yapabilecek ve ziyaret edebilecek.


İletişim Bilgileri

Eskişehir Ticaret Odası - Tüyap Fuar Merkezi ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR

02227000082

info@eskisehirendustrifuari.com

Derya ERDOĞAN

Genel Müdür Yardımcısı

deryaerdogan@tuyap.com.tr

Süleyman Taylan TANER

Proje Satış Grup Müdürü

+90 530 641 35 23

taylantaner@tuyap.com.tr

Diğer Etkinlikler

QR Kodu

Kapat

×