Milli Müdafaa

18 Nis 2024
Fuar

SOFEX 2024

Özel Operasyon Kuvvetleri ve İç Güvenlik, daha önce hiç olmadığı kadar çok yerde daha fazla görev üstleniyor. Dünya genelinde çeşitli güvenlik tehditleriyle başa çıkmak, dost ve müttefiklerinin terörist ve suç örgütlerine karşı direncini artırmak ve büyük ölçekli askeri müdahalelere duyulan ihtiyacı en aza indirmek istiyorlar. Özel Operasyon Kuvvetleri ve İç Güvenlik'nin önemi kendiliğinden artıyor.

1996 yılında Kral Abdullah II tarafından kurulan Özel Operasyon Kuvvetleri Fuarı ve Konferansı (SOFEX), her geçen sürümde büyümeye devam ederek, özel savunma fuarları arasında önemli bir konuma sahip olmuştur.

SOFEX, uluslararası Özel Operasyonlar ve İç Güvenlik karar alıcıları ile silahlı kuvvetlerin, ülkelerinin, bölgelerinin ve dünyanın güvenliğini ve güvenliğini sürdürmelerine yardımcı olacak hızlı, kesin ve etkili çözümler sunmak için yeni ve yenilikçi ekipman ve teknolojileri sunmak için ideal bir platform sağlar. Aynı zamanda dünya genelinden askeri birimler, güvenlik kuruluşları, hükümetler ve dünya genelinden önemli işletmelerle ilişkileri güçlendirmek amacıyla görüş ve deneyimlerin paylaşıldığı hayati bir buluşmadır.

SOFEX, bir dizi kapsamlı ve güncel terörle mücadele ve iç güvenlik konularına odaklanan dünya çapındaki üst düzey askeri yetkililer tarafından sunulan bir dizi kapsamlı ve güncel seminer içeren etkileyici bir tam gün konferansla başlayan dört günlük bir etkinliktir.

Fuar kendisi, her sürümde katılan şirketlerin, uluslararası pavyonların ve Savunma Tedarik Direktörlükleri, Kara, Hava ve Silah ve Cephane konularını kapsayan uluslararası delegelerin, Savunma Bakanları, Genelkurmay Başkanları, Özel Operasyon Komutanları tarafından yönetilen bir dizi işlem, anlaşma ve imzalanan etkileyici anlaşmaların sayısında artış anlamında endüstrinin en kapsamlı ve etkili ağ platformuna dönüşmeye devam etti.

Aqaba Neden?
Aqaba Özel Ekonomik Bölge Otoritesi (ASEZA), Aqaba'nın ticari ve kültürel üstünlüğünün 21. yüzyılda da devam etmesini sağlamak amacıyla 2001 yılında Ürdün hükümeti tarafından kuruldu. ASEZA, düşük vergi, çok sektörlü bir gelişim bölgesidir ve aynı zamanda gümrüksüz statüye sahiptir. Turizmden rekreasyonel hizmetlere, profesyonel hizmetlerden çoklu modlu lojistiğe, katma değerli endüstrilerden hafif imalata kadar dünya çapında yatırım fırsatları sunan bir iş ortamında global yatırım fırsatları sunmaktadır.

 • Adres

  P.O Box 6384, Amman 11118, Jordan / Amman

 • E-mail

  info@sofexjordan.com

 • Telefon

  962 6 562 7301

 • Website

  www.sofexjordan.com

Diğer Etkinlikler

post
Fuar

DIMDEX 2024

post
Etkinlik

Aerospace Meetings Casablanca

post
Fuar

Türk Kompozit Zirvesi

post
Fuar

DSA 2024

post
Fuar

World Defense Show 2024

post
Fuar

LYDEX 2023

post
Fuar

IDEAS 2024

post
Fuar

MSPO 2024

post
Etkinlik

IDEX Abu Dhabi

post
Etkinlik

NAVDEX

post
Etkinlik

Defense & Security 2023

post
Fuar

SHOT Show 2024

post
Etkinlik

GDA 2021

post
Etkinlik

Seoul ADEX 2023

post
Fuar

EDEX 2023

post
Etkinlik

Teknofest İzmir

post
Fuar

FIDAE 2024

post
Fuar

LAAD Security & Defense 2024

post
Fuar

İstanbul Airshow 2021

post
Etkinlik

Enforce Tac

post
Fuar

Airex-İstanbul Airshow

post
Konferans

İzmir Enerji Zirvesi 20

post
Fuar

SOFEX 2024

post
Etkinlik

EURONAVAL

post
Fuar

ADAS 2024

post
Etkinlik

DSEI 2025

post
Fuar

Imex İstanbul Exhibition

post
Fuar

AOC Europe